|
www.obedienceinfo.fora.pl Forum poświęcone wszystkiemu co dotyczy dyscypliny obedience.
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Anna Hermińska
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 180
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Pon 13:41, 26 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
Sedzina czeska nardzo surowa ceniaca predkosc u psa ale wychwytujaca wszystkie nawet najdrobniejsze bledy.
Sedzia Polski zdecydwonie najlepszy w Polsce sedzia Obi, uwazny, wychwytujacy bledy, nei dajacy punktow za darmo
Obydwoje do tego bardzo sympatyczni i sprawiedliwi, kazdy wystep zpstaje od razu omowiony
Gdyby bylo inaczej nei sedziowali by u nas
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Kamila Piątek
Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Pon 14:25, 26 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
A biorą pod uwagę może takie elementy jak np. predyspozycja rasy?? Malamut niestety sprinterem nie jest...
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Anna Hermińska
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 180
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Pon 14:50, 26 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
oczywiscie ze biora
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Natalia Maros
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 193
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: opolskie
|
Wysłany: Pon 20:42, 26 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
To dobrze, bo mój pies to bardziej taka akito-shibo-leniwiec....i na pewno niczym ich nie zachwyci...
Ale ktos to ostatnie miejsce zając musi
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Anna Hermińska
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 180
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Wto 17:12, 27 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
Tak na ten moment wyglada lista zgloszen ktore do mnie dotarly:
Klasa 0
1. Magdalena Pokrzywa – MAGDZILLA Obrowska Tradycja FCI
2. Apolonia Matłosz – Sushi Carmen Bocora
3. Radochna Iłłakowicz – RED DUBLIN Kelpiebrink
4. Natalia Matłosz-Świeboda – Lomo Aki Line M`Lomo
5. Jędrzej Kalinowski – Nasty Alchera
6. Agnieszka Janarek – Gapcio
7. Dorota Zdrojewska – Bashtee Wilcza Saga
8. Dorota Zdrojewska – ARTE ET MARTE WAKA
9. Mariola Kościuszczyk – K\`SONG OF JOY Never Never Land
10. Sylwia Szugzda – Hajda Killing Machine
11. Katarzyna Krzewina – VIVA Double Vision
12. Katrzyna Hryniewicz - TOTUS
13. Magdalena Pośpieszyńska – TEDDY
14. Agnieszka Mogilnicka-Lepa – Waszka Las Księżniczek
15. Agnieszka Kokott – WYP of Magic Borders
16. Kamila Dudek - BANSHEE Black & White Story
17. Kamila Szewczuk - Zirka H\'Daredevil Xapatan
18. Monika Wojciechowska - REVENGE FLYING WARRIOR Forest Land Chilabo
19. Barbara Bajerska - Panda Dorplant
20. Rafał Słapa - Lebron Poranek Sodalis
21. Magdalena Burska - Puma Dorplant
Klasa 1
1. Marta Kamińska - Better Behave Diandra
2. Kamila Burek - Aurynn Doc Bar Domikar
3. Joanna Pietrzyk - RUN RIGHT THROUGH Myriad
4. Patrycja Kowalczyk – Madlene WSPANIAŁA
5. Ewa Kiryk – Haker Lamborghini Diablo
6. Piotr Wojtków – TOBY JUNIOR Alfa Tauri
7. Agnieszka Kierzenkowska – LETS GO WHISKY from Mike`s Place
8. Magdalena Stodułko – PROGRESS RED Team Tempo
9. Romka Karpeta – IZZY LADY Srebrzysty Smrek
10. Aneta Ciupińska – Szelma Extreme Spitfire
11. Marta Hreczycho – Nirvana La Componella
12. Sławomir Kawka – Shogun Dorplant
13. Żaneta Sokołowska – AVAR
14. Monika Krella – ESTER BLUE SKY Narnia Baltica
15. Monika Krella – CHICA Golden Jasmine
16. Tomek Popiół – Elza z afrykańskiego Buszu
17. Natalia Maros - Dhoro
Klasa 2
1. Anna Zioberska – BINGA Aeivena
2.Magdalena Śliwerska - r\'Tigra forest land chilabo
3. Magdalena Stodułko – TORO
4. Milena Dławichowska – AXEL
5. Agata Klecka – JUMANJI Terwipon
6 Dorota Poklókowska – Yasmina Guapass
7. Małgorzata Mordalska – GLAMOUR GIRL Alderaan
8. Kamila Piątek – Limon
9. Judyta Szyjewicz - L\'PEAK PERFORMANCE Never Never Land
10. Klaudia Szymańska - CAPPUCHINO ICE CREAM Tanmark\'s
11. Marta Wieczorek – ROZBRYKANA PANNA Z MOKRĄ GŁOWĄ True Story
Klasa 3
1. Magdalena Łęczycka – Andy Tarrawangas
2. Patrycja Kowalczyk - BILLY JEAN Dynamic Quest
3. Aga Żabińska - Myszka (NNL Milky Way)
4. Jagna Nowotarska – KELT Donum Cordis
5. Krzysztof Wojtunik – CZORT Dynamic Quest
6. Wiktoria Morawiec – Lothar Donum COrdis
7. Aga Żabińska - AKI Line M'Sigma
8. Joanna Hewelt – IMPISH DOBBY vom Bilstein
9. Ladislava Richterova – Cat Ballow hardy Horde
10. Dana Valesova – Andromeda Sub Tilo
11. Marta Młodawska-Stadniczenko – Suzi Belahundo
12. Kamila Buryn – Akiline M'DEVI
13. Monika Przymusińska – Miyoshi Donum Cordis
14. Janina Dąbrowska – SAWA Alchera
15. Łukasz Seiffert – NIP Gulden Land
16. Beata Przystawska – Karioke Aklatan
17. Sylwia Szugzda – Ice Ismena Dzika banda
18. Dorota Kawka – Arsa Wolf Jar
19. Andrzej Morawiec – NORD Druga Era
20. Agnieszka Wineicka – Aura vom Haus Seiffert
21. Magdalena Łęczyńska – KAJ Donum Cordis
22. Agnieszka Leszczyńska – Gandi Malinois
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Kamila Piątek
Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Wto 18:10, 27 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
To chyba będę pierwsze zawody w historii Polskiego OBI, gdzie w klasie 3 wystartuje najwięcej zawodników <szok>
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Ewa Kiryk
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 147
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Poznań
|
Wysłany: Śro 0:28, 28 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
My chyba bedziemy musieli zrezygnować Wiadomo w jaki dzien jakie klasy beda?
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Krzysztof Wojtunik
Gość
|
Wysłany: Śro 5:44, 28 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
Ciekawe czy na MP lista startowa będzie równie imponująca ?
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Anna Hermińska
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 180
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Śro 12:26, 28 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
Juz widomo ze:
Sobota:
0 i 3
Niedziela
1 i 2
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Asia Pietrzyk
Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 226
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Śro 12:44, 28 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
O, fajnie
A treningi?
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Anna Hermińska
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 180
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Śro 13:06, 28 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
Treningi beda rano w dniu startu
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Natalia Maros
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 193
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: opolskie
|
Wysłany: Śro 13:08, 28 Sie 2013 Temat postu: |
|
|
Niedziela 1???
No to stoimy pod znakiem zapytania...
Miała być w sobotę
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Anna Hermińska
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 180
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Śro 15:25, 04 Wrz 2013 Temat postu: |
|
|
Uwaga zmiana miejsca zawodów!!!
W pierwszym poscie jest wstawiony link do miejsca zawodow
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Rafał Słapa
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Śro 19:37, 04 Wrz 2013 Temat postu: |
|
|
a czy ktos wie czym najlepiej dojechac ze stacji na miejsce zawodow ?
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Anna Hermińska
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 180
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Śro 9:59, 11 Wrz 2013 Temat postu: |
|
|
Aktualizacja listy:
Lista zgłoszeń na II Otwarte Zawody Obedience
Klasa 0
1. Magdalena Pokrzywa – MAGDZILLA Obrowska Tradycja FCI
2. Apolonia Matłosz – Sushi Carmen Bocora
3. Radochna Iłłakowicz – RED DUBLIN Kelpiebrink
4. Natalia Matłosz-Świeboda – Lomo Aki Line M`Lomo
5. Jędrzej Kalinowski – Nasty Alchera
6. Agnieszka Janarek – Gapcio
7. Mariola Kościuszczyk – K\`SONG OF JOY Never Never Land
8. Sylwia Szugzda – Hajda Killing Machine
9. Katarzyna Krzewina – VIVA Double Vision
10. Katrzyna Hryniewicz - TOTUS
11. Magdalena Pośpieszyńska – TEDDY
12. Agnieszka Mogilnicka-Lepa – Waszka Las Księżniczek
13. Agnieszka Kokott – WYP of Magic Borders
14. Kamila Dudek - BANSHEE Black & White Story
15. Patrycja Bajerska – PANDA Dorplant
16. Magdalena Burska – PUMA Dorplant
17. Agnieszka Mogilnicka-Lepa – Waszka Las Księżniczek
Klasa 1
1. Marta Kamińska - Better Behave Diandra
2. Kamila Burek - Aurynn Doc Bar Domikar
3. Joanna Pietrzyk - RUN RIGHT THROUGH Myriad
4. Patrycja Kowalczyk – Madlene WSPANIAŁA
5. Ewa Kiryk – Haker Lamborghini Diablo
6. Piotr Wojtków – TOBY JUNIOR Alfa Tauri
7. Agnieszka Kierzenkowska – LETS GO WHISKY from Mike`s Place
8. Romka Karpeta – IZZY LADY Srebrzysty Smrek
9. Aneta Ciupińska – Szelma Extreme Spitfire
10. Marta Hreczycho – Nirvana La Componella
11. Sławomir Kawka – Shogun Dorplant
12. Żaneta Sokołowska – AVAR
13. Monika Krella – CHICA Golden Jasmine
14. Tomek Popiół – Elza z afrykańskiego Buszu
15. Marta Ignasik – Mozart Guapass
16. Natalia Moros – Dhoro
17. Marta Młodawska-Stadniczenko – Suzi Belahundo
Klasa 2
1. Anna Zioberska – BINGA Aeivena
2. Magdalena Śliwerska - r\'Tigra forest land chilabo
3. Magdalena Stodułko – TORO
4. Milena Dławichowska – AXEL
5. Agata Klecka – JUMANJI Terwipon
6. Dorota Poklókowska – Yasmina Guapass
7. Małgorzata Mordalska – GLAMOUR GIRL Alderaan
8. Kamila Piątek – Limon
9. Judyta Szyjewicz - L\'PEAK PERFORMANCE Never Never Land
10. Klaudia Szymańska - CAPPUCHINO ICE CREAM Tanmark\'s
11. Marta Wieczorek – ROZBRYKANA PANNA Z MOKRĄ GŁOWĄ True Story
12. Monika Krella – ESTER BLUE SKY Narnia Baltica
13. Magdalena Stodułko – PROGRESS RED Team Tempo
Klasa 3
1. Patrycja Kowalczyk - BILLY JEAN Dynamic Quest
2. Aga Żabińska - Myszka (NNL Milky Way)
3. Jagna Nowotarska – KELT Donum Cordis
4. Krzysztof Wojtunik – CZORT Dynamic Quest
5. Aga Żabińska - AKI Line M'Sigma
6. Joanna Hewelt – IMPISH DOBBY vom Bilstein
7. Ladislava Richterova – Cat Ballow hardy Horde
8. Dana Valesova – Andromeda Sub Tilo
9. Kamila Buryn – Akiline M'DEVI
10. Monika Przymusińska – Miyoshi Donum Cordis
11. Janina Dąbrowska – SAWA Alchera
12. Łukasz Seiffert – NIP Gulden Land
13. Beata Przystawska – Karioke Aklatan
14. Sylwia Szugzda – Ice Ismena Dzika banda
15. Dorota Kawka – Arsa Wolf Jar
16. Agnieszka Wineicka – Aura vom Haus Seiffert
17. Agnieszka Leszczyńska – Gandi Malinois
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|