|
www.obedienceinfo.fora.pl Forum poświęcone wszystkiemu co dotyczy dyscypliny obedience.
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
PATRYCJA WIERA
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 56
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: POZNAŃ
|
Wysłany: Czw 12:42, 30 Maj 2013 Temat postu: |
|
|
jak tylko otrzymam rozpiskę ze startami od razu wstawię ..
LISTA UZUPELNIONA ... czekam nadal na potwierdzenia wszystkich od ZK
Ostatnio zmieniony przez PATRYCJA WIERA dnia Czw 12:52, 30 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Marta Hreczycho
Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 73
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Pon 15:45, 03 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
kiedy można się spodziewać jakiejś rozpiski ze startami i treningami?
czy będzie podany wcześniej schemat chodzenia przy nodze?
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Romka Karpeta
Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 93
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Strzegom
|
Wysłany: Śro 13:21, 05 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
zawody za 3 dni a tu cisza...nie wiadomo nawet o której, na stronie związku tez nic nie ma..
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Ewa Kiryk
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 147
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Poznań
|
Wysłany: Śro 19:45, 05 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
KLASA 0 :
1. PARVATI TENSOR - Monika Świątek (ON)
2. STORM von der Blockhutte - Marzena Łączyńska (ROTTWEILER)
3. FLIKA - Ewa Kiryk (BC)
4. Izzy Lady Srebrzysty Smrek - Romana Korpeta (OBG)
5. Shaggy Toller's Wild Scirocco - Małgorzata Prażanowska
(NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER)
6. Savage Melodia Szczurołapa - Luiza Galbarczyk (BORDER TERRIER)
7. Kopiko Credo Shepter - Anna Gmitrzak (MUDI)
8. AKI LiNE M'Devi - Kamila Buryn (BC)
9.Tortilla Sweet Głogosia - Małgorzata Pawlak (BOKSER)
KLASA 1 :
1. SILVER TOPOLINO-TIM vom Rieskrater - Alicja Matejuk (PUDEL MINIATURA)
2. BAKARORO END ITUBORI EGYPTIAN POWER – Patrycja Wiera
(AMERICAN STAFFORDSHIRE TERIER)
3. ANTONIUS Cave Canis - Żaneta Sokołowska (OBM)
4. Nirvana La Componella - Marta Hreczycho (OBG)
5. HAKER - Ewa Kiryk (SZNAUCER MINIATURA)
6. Mildor TO CZA-CZA - Luiza Galbarczyk (FLAT COATED RETRIEVER)
7. AKI line M'Rico - Joanna Siwiak (BC)
8. Bijou Dans la Couronne Bella's Liberi - Agnieszka Sprada (BRIARD)
9 . Iness UN SEUL UNIQE - Monika Rosiak (BRIARD)
10. Ginger Cookie BC Vangeldis - Ori - Natalia Sakowska (BC)
11. Elsa The lioness Very Merry - Julia Słonina (PUDEL DUŻY)
12. Alderaan Glamour Girl - Małgorzata Mordalska (BC)
13. Gladiator van de Duvetorre - Tomasz Sobór (OBM)
14. Never Never Land L'Peak permormance - Judyta Szyjewicz (BC)
15. Andy Tarrawangas - Magdalena Łęczycka (AUSTRALIAN KELPIE)
16. Irhaberki BUBOS Banka - Anna Gmitrzak (MUDI)
KLASA 2 :
1. Atika Wyspa Hovawartow - Hanna Dobrzyńska (HOVAWART)
2. Binga Aeivena vel Zuzia - Anna Zioberska (BRIARD)
3. Gia Caragi Preeminent Line - Agnieszka Oziemska (OWCZAREK AUSTRALIJSKI)
4. Axel - Milena Dławichowska (LABRADOR RETRIEVER)
5. Dikon - Marita Ajnbacher (MIX - ON)
6. Raja - Anna Gmitrzak (MIX)
7. M'Never - Alan Sadlik (BC)
8. Nija - Renata Janicka (MIX)
KLASA 3 :
1. EL'Donia Vera Alpen Angel - Aleksandra Cisłak (BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI)
2. Sawa Alchera - Janina Dąbrowska (BC)
3. Lothar Donum Cordis - Wiktoria Morawiec (OBG)
4. Myszka - Aga Żabińska (BC)
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Romka Karpeta
Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 93
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Strzegom
|
Wysłany: Śro 19:50, 05 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
Ewa ale listy sa podane na poprzednich stronach. Mnie chodzi o informację o której godzinie jest rozpoczęcie zawodów. Reszte mogę dowiedzieć sie na miejscu.
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
PATRYCJA WIERA
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 56
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: POZNAŃ
|
Wysłany: Śro 22:55, 05 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
PROGRAM ZAWODÓW:
KOMISARZ : KLAUDIA OSTROWSKA
KLASA 0
Rejestracja psów od godz.: 8.00 – 8.30
Losowanie numerów startowych o godz.: 8.30
Trening od godz.: 8.40 – 9.10
Rozpoczęcie zawodów KLASY 0 - godz.: 9.10
Podsumowanie wyników i przyznanie lokat - godz.: 11.00
KLASA 1
Rejestracja psów od godz.: 10.30 – 11.00
Losowanie numerów startowych o godz.: 11.00
Trening od godz.: 11.10 – 12.00
Rozpoczęcie zawodów KLASY 1 – godz.: 12.00
Podsumowanie wyników i przyznanie lokat - godz.: 15.00
KOMISARZ : KATARZYNA FUTRO
KLASA 2
Rejestracja psów od godz.: 14.30 – 15.00
Losowanie numerów startowych o godz.: 15.00
Trening od godz.: 15.10 – 15.50
Rozpoczęcie zawodów KLASY 2 – godz.: 15.50
Podsumowanie wyników i przyznanie lokat - godz.: 17.30
KLASA 3
Rejestracja psów od godz.: 17.00 - 17.30
Losowanie numerów startowych o godz.: 17.30
Trening od godz.: 17.40 – 18.00
Rozpoczęcie zawodów KLASY 3 – godz. 18.00
Podsumowanie wyników i przyznanie lokat - godz.: 19.00
ZAKOŃCZENIE
PROSIMY O ZABRANIE KSIĄŻECZEK STARTOWYCH I KSIĄŻECZKĘ ZDROWIA PSA Z WAŻNYM SZCZEPIENIEM PRZECIWKO WCIEKLIŻNIE
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
PATRYCJA WIERA
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 56
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: POZNAŃ
|
Wysłany: Śro 23:02, 05 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
w razie jakichkolwiek problemów lub pytan można do mnie dzwonic służę pomocą ..
PATRYCJA TEL. 504-535-469
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Ula Charytonik
Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 369
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw 11:00, 06 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
Przyznam, że podziwiam p. Tadeusza... 37 psów do posędziowania jednego dnia...
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Katarzyna Futro
Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 66
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią 8:38, 07 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
Ostatnio zmieniony przez Katarzyna Futro dnia Pią 8:39, 07 Cze 2013, w całości zmieniany 1 raz
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
PATRYCJA WIERA
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 56
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: POZNAŃ
|
Wysłany: Pią 19:27, 07 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
LISTA ZAWODNIKÓW !!!!!!
KLASA 0 :
1. PARVATI TENSOR - Monika Świątek (ON)
2. STORM von der Blockhutte - Marzena Łączyńska (ROTTWEILER)
3. FLICKA (Totalnie Doskonała i Wszystko jasne) - Ewa Kiryk (BC)
4. Izzy Lady Srebrzysty Smrek - Romana Korpeta (OBG)
5. Shaggy Toller's Wild Scirocco - Małgorzata Prażanowska
(NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER)
6. Savage Melodia Szczurołapa - Luiza Galbarczyk (BORDER TERRIER)
7. Kopiko Credo Shepter - Anna Gmitrzak (MUDI)
8. AKI LiNE M'Devi - Kamila Buryn (BC)
9. Tortilla Sweet Głogosia - Małgorzata Pawlak (BOKSER)
KLASA 1 :
1. SILVER TOPOLINO-TIM vom Rieskrater - Alicja Matejuk (PUDEL MINIATURA)
2. BAKARORO END ITUBORI EGYPTIAN POWER – Patrycja Wiera
(AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER)
3. ANTONIUS Cave Canis - Żaneta Sokołowska (OBM)
4. Nirvana La Componella - Marta Hreczycho (OBG)
5. HAKER - Ewa Kiryk (SZNAUCER MINIATURA)
6. Mildor TO CZA-CZA - Luiza Galbarczyk (FLAT COATED RETRIEVER)
7. AKI line M'Rico - Joanna Siwiak (BC)
8. Bijou Dans la Couronne Bella's Liberi - Agnieszka Sprada (BRIARD)
9 . Iness UN SEUL UNIQE - Monika Rosiak (BRIARD)
10. Ginger Cookie BC Vangeldis - Ori - Natalia Sakowska (BC)
11. Elsa The lioness Very Merry - Julia Słonina (PUDEL DUŻY)
12. Alderaan Glamour Girl - Małgorzata Mordalska (BC)
13. Gladiator van de Duvetorre - Tomasz Sobór (OBM)
14. Never Never Land L' Peak performance - Judyta Szyjewicz (BC)
15. Andy Tarrawangas - Magdalena Łęczycka (AUSTRALIAN KELPIE)
16. Irhaberki BUBOS Banka - Anna Gmitrzak (MUDI)
KLASA 2 :
1. Atika Wyspa Hovawartow - Hanna Dobrzyńska (HOVAWART)
2. Binga Aeivena vel Zuzia - Anna Zioberska (BRIARD)
3. Gia Caragi Preeminent Line - Agnieszka Oziemska
(OWCZAREK AUSTRALIJSKI)
4. Axel - Milena Dławichowska (LABRADOR RETRIEVER)
5. Dikon - Marita Ajnbacher (MIX-ON)
6. Raja - Anna Gmitrzak (MIX)
7. AKI LINE M'Never - Alan Sadlik (BC)
8. Nija - Renata Janicka (MIX)
KLASA 3:
1. EL'Donia Vera Alpen Angel - Aleksandra Cisłak
(BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI)
2. Sawa Alchera - Janina Dąbrowska (BC)
3. Lothar Donum Cordis - Wiktoria Morawiec (OBG)
4. Myszka - Aga Żabińska (BC)
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Natalia Sakowska
Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 371
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie 17:19, 09 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
W klasie 1 upał, zaduch i słońce pokonał wszystkich . Zawody bardzo ciężkie pod względem aury... Ale ogólnie było super, wielkie podziękowania dla organizatorów i Klaudii za komisarzowanie
W jedynce pudło wyglądało tak:
1. Andy Tarrawangas - Magdalena Łęczycka (AUSTRALIAN KELPIE)
2. Ori
3. Gladiator van de Duvetorre - Tomasz Sobór (OBM)
Reszty kolejności niestety nie pamiętam... ale mam nadzieję że dokładne wyniki się pojawią
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Kamila Kossakowska
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 202
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie 19:05, 09 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
Natalia Sakowska napisał: |
Reszty kolejności niestety nie pamiętam... ale mam nadzieję że dokładne wyniki się pojawią |
Oj tak tak, błaaaaaaagam
Ktoś wie, jak poszło rottkowi????
Ktoś coś - jakieś filmiki?
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Natalia Sakowska
Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 371
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie 19:56, 09 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
W zerówce wygrała Aki Line'M Devi, drugi był pies rasy border terier, trzeci jakiś belg, a potem chyba rott. Ale ja to tylko kątem oka widziałam. Też czekam na filmiki, bo ze względu na upał szybko się zmyliśmy nad pobliskie jeziorko i nic nie wiem kto co jak . A sędziego podziwiam, że w ten upał cały dzień na płycie był, wielkie poświęcenie .
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Anna Hermińska
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 180
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Nie 19:57, 09 Cze 2013 Temat postu: |
|
|
w zerówce na 3 lokacie IZZY LADY Srebrzysty Smrek OBG
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|